Drugie demo Resident Evil Village zaoferuje fragmenty z pełnej wersji

Strach się bać.

Udostępnione jakiś czas temu demo Resident Evil Village przedstawia wydarzenia, które nie pojawią się we właściwej grze. Teraz twórcy obiecują, że kolejna wersja próbna zaoferuje fragmenty z finalnej produkcji.

Takie informacje przekazano w najnowszym numerze japońskiego pisma Famitsu, na co zwrócił uwagę internauta Alex Aniel. Część samego magazynu poświecono obchodom 25. rocznicy premiery słynnego cyklu horrorów.

Nie przedstawiono jednak żadnych szczegółów na temat drugiego dema Resident Evil Village. Nie wiadomo więc, z jakim dokładnie fragmentem pełnej wersji produkcji będą mogli zapoznać się gracze.

W przeciwieństwie do pierwszej edycji testowej - która skupiała się na zaprezentowaniu możliwości silnika graficznego - drugie w większym stopniu skoncentruje się na rozgrywce. Powinno też pojawić się nie tylko na konsolach PlayStation, ale i pozostałych platformach docelowych.

Resident Evil Village ukaże się 7 maja na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami