Czarna Pantera trafi do Marvel's Avengers - twórcy ujawniają plany rozwoju gry

Nowe misje, aktywności i kostiumy.

  • Twórcy Marvel's Avengers ujawnili plan nowej zawartości na 2021 rok
  • Za kilka miesięcy do gry trafi Czarna Pantera z nową historią i lokacją

Twórcy Marvel's Avengers opublikowali plan rozwoju gry i wprowadzania nowej zawartości w 2021 roku. Ujawniono też dodatek z Wakandą i Czarną Panterą - rozszerzenie ma zadebiutować „latem lub później”.

Razem z Panterą do gry trafi też jego nemesis Klaw. Pojawi się też związana z nim frakcja przeciwników.

Wcześniej fani otrzymają między innymi Hawkeye'a i nowe misje fabularne - ta zawartość ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Później twórcy wprowadzą różne dodatkowe aktywności, a także kostiumy inspirowane kinowym uniwersum Marvela.

avengers_roadmap

Warto przypomnieć, że wszystkie dodatki będą udostępnione bezpłatnie, zgodnie z obietnicami składanymi przez deweloperów i Square Enix przed premierą gry.

Twórcy udostępnili też wczoraj wyczekiwaną przez wielu fanów aktualizację, ulepszającą Marvel's Avengers na potrzeby konsol nowej generacji. Next-genowa wersja oferuje lepszą oprawę i o wiele krótsze (nawet o ponad minutę) czasy ładowania.

Gra zadebiutowała we wrześniu 2020 roku, a w listopadzie liczba graczy - na PC - spadła o 96 procent. Wtedy też informowano, że sprzedaż nie zwróciła kosztów produkcji. Square Enix nie podaje obecnie oficjalnych danych na temat aktywnych użytkowników.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami