CoD Warzone - zombie opanowały szpital. Wkrótce pochłoną całą mapę?

Infekcja rozprzestrzenia się.

  • Nieumarli są w już w trzeciej lokacji
  • Najprawdopodobniej nie zatrzymają się, póki nie zainfekują całego Werdańska

W wyniku najnowszej aktualizacji do Call of Duty Warzone, zombie przedostały się na kolejny obszar mapy. Nieumarłych można teraz znaleźć również w szpitalu, w południowo-wschodniej części mapy.

To już trzecia - po statku oraz więzieniu - lokacja opanowana przez zarazę. Tak jak w pozostałych przypadkach, w zainfekowanym szpitalu można znaleźć rozkładających się przeciwników spacerujących po korytarzach, a także skorzystać ze specjalnych skrzyń zawierających cenne wyposażenie.

warzone_zombie_2
Gracze muszą teraz uważać nie tylko na innych Operatorów

Gracze podejrzewają, że finalnie nieumarli przejmą cały Werdańsk, a rzekoma bomba atomowa, o której niepotwierdzone wieści pojawiają się już od wielu miesięcy, zostanie zdetonowana jako ostateczny środek zapobiegawczy. Informatorzy twierdzą, że w taki sposób rozpocznie się nowy sezon Warzone, a dotychczasowa mapa już nigdy nie powróci po wybuchu.

W opublikowanej w sieci specjalnej wiadomości do Operatorów znajdujących się w Werdańsku, fikcyjne Centrum Dowodzenia zapewniło, że sytuacja w szpitalu to tylko „drobny wypadek z zakażeniem”, a inwazja zombie wkrótce się skończy. Oczywiście najprawdopodobniej tak się nie stanie.

„Szpital w Werdańsku nie powinien być już używany do udzielania pierwszej pomocy lub w charakterze placówki medycznej” - napisano w dość długiej wiadomości, wprowadzającej nieco fabuły do wydarzenia z zombie. „W przypadku odniesienia poważnych obrażeń lub chęci wyleczenia rannych sojuszników lub cywili, wszyscy Operatorzy muszą wezwać ewakuację medyczną”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami