Assassin's Creed Valhalla - wyposażenie: Snotinghamscire (Anglia)

Broń i pancerz w regionie Snotinghamscire, Maska mentora, Płaszcz mentora.

Pomimo ogromnych rozmiarów, w regionie Snotinghamscire w Assassin's Creed Valhalla nie ma nadzwyczajnej ilości skarbów. Jednakże, w dalszym ciągu znajdziesz tutaj elementy wyposażenia, a dokładnie Maskę mentora i Płaszcz mentora. Z tej strony dowiesz się gdzie ich szukać i jak je zdobyć.

Wyposażenie #1 - Maska mentora

Pierwszy z dwóch przedmiotów czeka na ciebie w Kryjówce Sherwood (1), w centralnej części regionu Snotinghamscire. Skrzynia z wyposażeniem ukryta jest w chacie (2) w zachodnim rogu osady. Możesz iść do niej od razu jak tutaj dotrzesz - nie musisz zdobywać kluczy czy szukać alternatywnej drogi.

675_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_snotinghamscire

Wyposażenie #2 - Płaszcz mentora

Drugi i ostatni w tej części mapy przedmiot znajdziesz w Kryjówce Loch Clunbre (3), niewielkiej osadzie wroga zlokalizowanej przy wschodniej granicy regionu. Gdy dotrzesz na miejsce, podejdź do chaty (4) w samym centrum placówki wroga. Obejdź ją dookoła i znajdź plecione drzwi.

676_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_snotinghamscire

Nie możesz ich normalnie otworzyć - możesz jednak je zniszczyć dowolnym atakiem. Wtargnij do środka, zabij Szelmę, zbierz klucz z ciała wroga i otwórz pobliską skrzynię, by zdobyć Płaszcz mentora.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie skrzynie z wyposażeniem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami