Assassin's Creed Valhalla - uczone księgi: Snotinghamscire (Anglia)

Umiejętności w regionie Snotinghamscire, Kopniak Tyra, Pułapka z trującym pyłem.

Snotinghamscire w Assassin's Creed Valhalla to kolejna część świata gry, gdzie możesz zdobyć nowe umiejętności aktywne dla swojej postaci bądź rozwinąć już istniejące. W tym regionie ukryte są zdolności Kopniak Tyra i Pułapka z trującym pyłem - z tej strony dowiesz się gdzie ich szukać.

Uczona księga #1 - Kopniak Tyra

Pierwsza z dwóch uczonych ksiąg znajduje się w Warowni Ulkerthorpe (1), niemal w samym centrum regionu Snotinghamscire. Wespnij się na górę warowni od strony południowo-zachodniej - dzięki temu dotrzesz do otwartego okna (2), przez które musisz wejść do środka. Wewnątrz czeka na ciebie uczona księga ze zdolnością Kopniak Tyra.

677_acvalhalla_uczone_ksiegi_snotinghamscire

Uczona księga #2 - Pułapka z trującym pyłem

Druga i ostatnia uczona księga czeka na ciebie w północno-zachodniej części Snotinghamscire (3), wewnątrz Kryjówki w Kopalni Odyna. Dotrzyj do wskazanego punktu i zejdź do wnętrza kopalni (4).

678_acvalhalla_uczone_ksiegi_snotinghamscire

Przebijaj się przez kolejne korytarze, eliminując po drodze wrogów. Gdy dotrzesz na rozwidlenie, odbij w kierunku zachodnim, gdzie znajdziesz regał do przesunięcia (5). Pociągnij go do siebie, by otworzyć przejście, a następnie podnieść pobliski dzban z olejem (6) i wejdź w nowo odblokowany korytarz.

679_acvalhalla_uczone_ksiegi_snotinghamscire

Przeskakuj po kolejnych krawędziach i elementach otoczenia, by finalnie dotrzeć do ściany do zniszczenia (7). Rzuć w nią dzbanem z olejem, by odblokować sobie dalsze przejście. Przejdź do kolejnego pomieszczenia i przeskocz na górę po drewnianych belkach (8).

680_acvalhalla_uczone_ksiegi_snotinghamscire

Zniszcz lodową ścianę stojącą przed tobą przy pomocy łuku, a następnie wskocz w odblokowane przejście. Wewnątrz, na stole, czekać będzie na ciebie uczona księga z Pułapką z trującym pyłem.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie uczone księgi

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami