The Bus to "next-genowy symulator kierowcy autobusu" - z mapą Berlina w skali 1:1

Spełnienie marzeń fanów komunikacji miejskiej?

Niemieckie TML-Studios ujawniło grę The Bus. To osadzony w Berlinie symulator jazdy autobusem miejskim. Twórcy przekonują, że odtworzyli stolicę w skali 1:1. Premiera we wczesnym dostępie Steam odbędzie się 25 marca.

„Przewoź pasażerów na różnych liniach autobusowych w mieście za pomocą różnych autobusów. Zarządzaj swoją flotą i współpracuj z innymi kierowcami online” - głosi opis na platformie Valve.

Zadaniem gracza będzie nie tylko bezpieczna jazda przez odpowiednią trasę, ale też sprzedaż biletów i kontrola ważności. Co ciekawe, nie będziemy „przytwierdzeni” do fotela kierowcy - postać może swobodnie poruszać się wewnątrz pojazdów i po świecie.

TML-Studios obiecuje skomplikowaną sygnalizację świetlną, różne typy pojazdów na drogach i pieszych na chodnikach, pełny cykl dnia i nocy oraz różne tryby sterowania, w tym realistyczny i zręcznościowy. Będzie też możliwość podłączenia kierownic i pedałów.

25 marca to data debiutu gry w trybie wczesnego dostępu. W trakcie trwania fazy przedpremierowej, produkcja będzie regularnie otrzymywać nową zawartość.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami