Necromunda: Hired Gun to FPS w świecie Warhammera 40K - ujawnia przeciek z Microsoft Store

Gra twórców nietypowego RPG.

  • Necromunda: Hired Gun to brutalny, singlowy FPS
  • Premiera w czerwcu

Aktualizacja: Focus Home Interactive oficjalnie zapowiedziało grę i opublikowało trailer strzelanki. Gra trafi na PC, konsole PlayStation i Xbox.

W sklepie Microsoft Store przedwcześnie opublikowano stronę gry Necromunda: Hired Gun. Serwis ROG zdołał jednak zachować wszystkie ujawnione informacje, a także screenshoty.

Hired Gun ma być nastawioną na single-player strzelanką FPP. Boheter to łowca nagród, który będzie podejmował się różnych zleceń na tytułowej planecie znanej z uniwersum Warhammera 40,000.

Pod względem oprawy, Hired Gun przypomina nieco nowe odsłony serii Doom. Tutaj też pojawi się linka z hakiem, która pozwoli szybciej się przemieszczać.

necromunda_hired_gun_nowy_fps_warhammer
Screeny są niestety tylko w małych rozmiarach

Opis wskazuje na bogaty arsenał broni, a także na obecność w grze cyber-mastiffa. Mechaniczny pies będzie towarzyszył bohaterowi, wyszukiwał ukrytych wrogów i pomagał w walce.

Uwagę graczy zwróciło studio odpowiedzialne za projekt. To zespół Streum, czyli twórcy dosyć niszowego, ale chwalonego przez użytkowników, rozbudowanego RPG pod tytułem E.Y.E.: Divine Cybermancy, który wyróżnia się przede wszystkim ogromnymi możliwościami rozwoju postaci.

Necromunda: Hired Gun ma zadebiutować 1 czerwca. Opis z Microsoft Store wskazywał oczywiście tylko na wersje na PC oraz konsole Xbox, choć niewykluczone, że strzelanka trafi także na platformy Sony.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami