Life is Strange: True Colors zapowiedziane. Gra nie będzie podzielona na epizody

Znamy datę premiery, bohaterkę i jej moc oraz fabułę.

  • Premiera 10 września na PC oraz poprzedniej i nowej generacji konsol
  • Bohaterka ma moc nadnaturalnej empatii
  • Edycja specjalna z remasterami dwóch części serii

Square Enix zapowiedziało Life is Strange: True Colors, publikując również pierwszy zwiastun. Za grę odpowiada Deck Nine Games, studio odpowiedzialne za prequel serii o podtytule Before the Storm.

True Colors nie będzie epizodyczne. Kompletna opowieść zadebiutuje 10 września na PC oraz poprzedniej i nowej generacji konsol, z wyłączeniem Switcha.

Główną bohaterką jest Alex Chen, młoda Amerykanka azjatyckiego pochodzenia, która przybywa do fikcyjnego miasteczka Haven Springs, by spotkać się z bratem, którego nie widziała od lat. Dziewczyna dysponuje mocą „psychicznej empatii”, która jest jej darem, ale i przekleństwem.

Alex dostrzega emocje ludzi wokół w formie kolorowych aur. Kiedy się skupi, jest nawet w stanie dowiedzieć się, co wywołuje dany nastrój, jednak kiedy emocje drugiej osoby są bardzo silne, przenikają na bohaterkę, wpływając na jej zachowanie.

Protagonistka wykorzysta niezwykłe umiejętności do rozwiązania zagadki śmierci brata, który tylko pozornie zginął w tragicznym wypadku.

True Colors będzie dostępne w edycji zwykłej, a także dwóch specjalnych. Wersja Deluxe oferuje dostęp do dodatkowego wątku fabularnego, a w skład Ultimate wchodzą również zremasterowane Life is Strange oraz Life is Strange: Before the Storm.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami