Assassin's Creed Valhalla - stojące głazy: Snotinghamscire (Anglia)

Zagadka z kamiennym kręgiem w Eorthburg Hlaw.

Angielski region Snotinghamscire to kolejna część mapy w Assassin's Creed Valhalla, w której natrafisz na stojące głazy. Z tej strony dowiesz się gdzie znaleźć kamienny krąg w Eorthbug Hlaw i jak rozwiązać tamtejszą zagadkę.

Stojące głazy ukryte są w zachodniej części Snotinghamscire (1). Gdy dotrzesz na miejsce, wejdź w interakcję z kamieniem (2) stojącym w środku kręgu, by poznać wzór, który musisz ułożyć.

664_acvalhalla_stojace_glazy_snotinghamscire

Jak w przypadku każdej aktywności z tej grupy, twoim celem jest odpowiednie ustawienie postaci i kamery - tak, by elementy na poszczególnych kamieniach utworzyły wzór, który widziałeś przed momentem. W tym celu rozbij lodową ścianę (3) i wejdź do wnętrza niewielkiej jaskini.

665_acvalhalla_stojace_glazy_snotinghamscire

Następnie obróć się w stronę kamiennego kręgu i ustaw postać tak, by stworzyć wzór (4). Jeśli wszystko wykonasz jak należy, kamera delikatnie się przybliży, a kamienny krąg zostanie aktywowany, co zakończy tę zagadkę.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie stojące głazy

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami