Assassin's Creed Valhalla - muchomor: Snotinghamscire (Anglia)

Zagadka z muchomorem w Snotinghamscire, Jotun-Guld.

Podczas przemierzania regionu Snotinghamscire w Assassin's Creed Valhalla natrafisz na aktywność z muchomorem. Tutaj jednak nie przyjdzie ci rozwiązywać zagadki, a walczyć z kilkoma przeciwnikami. Z tej strony dowiesz się gdzie rozpocząć aktywność z grupy muchomor w tej części Anglii.

Tutejszy muchomor znajduje się w zachodniej części regionu (1). Grzyby (2) z którymi musisz wejść w interakcję rosną na wzniesieniu. Zbliż się do nich i wciśnij wyświetlony na ekranie przycisk, by rozpocząć halucynogenne wyzwanie.

662_acvalhalla_muchomor_snotinghamscire

Jak wspomnieliśmy we wstępie, czeka cię tutaj walka. Twoim głównym przeciwnikiem będzie Jotun-Guld (3), wojownik wyposażony w długą broń drzewcową. Walka z tym wrogiem nie jest przesadnie trudna, musisz jednak uważać na jego ataki - sporej ich części nie dasz rady zablokować i konieczne będzie wykonanie uniku.

663_acvalhalla_muchomor_snotinghamscire

Na arenie pojawi się także kilku innych przeciwników, jak Rzezimieszek (4), jednak nie będą oni stanowić większego zagrożenia. Aktywność ta dobiegnie końca jak tylko wybijesz wszystkich wrogów.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie muchomory

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami