Starfield może ukazać się jesienią - uważa znany dziennikarz

O ile planów nie zmieni pandemia.

  • Według nieoficjalnych informacji, Starfield zostanie zaprezentowany latem
  • Premiera gry odbędzie się kilka miesięcy później

Jeff Grubb z serwisu VentureBeat - uchodzi za dobrze rozeznanego w branży - przekonuje, że Starfield, czyli nowa gra Bethesdy, ukaże się jesienią 2021 roku.

Na antenie audycji internetowej Dealer Gaming dziennikarz stwierdził, że Bethesda zastosuje najpewniej taktykę, której użyto przy premierze Fallout 4. Według redaktora, na 90 procent firma latem zaprezentuje - na wydarzeniu w stylu E3 - grę, która zadebiutuje kilka miesięcy później.

Grubb jednocześnie nie wyklucza, że wspomniane plany Bethesdy mogą pokrzyżować ograniczenia związane z pandemią. Obostrzenia negatywnie wpłynęły na prace nad produkcjami różnych zespołów, prowadząc do opóźnień.

Starfield to zupełnie nowa gra od twórców Skyrima i Fallouta. Szczegółów o projekcie dotychczas ujawniono niewiele - wiadomo jednak, że akcję osadzono w realiach kosmicznych. Co jakiś czas pojawiają się też nieoficjalne materiały z tytułu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami