Patch do GTA Online naprawdę działa - gracze potwierdzają szybsze wczytywanie

Aktualizacja sprawia jednak problemy na Xbox One.

  • Aktualizacja skracająca czas ładowania GTA Online jest już dostępna
  • Internauci potwierdzają, że zmiany są widoczne
  • Użytkownicy Xbox One mają jednak duże problemy z włączeniem gry

Rockstar Games opublikowało aktualizację z opracowanymi przez fana GTA Online rozwiązaniami, służącymi przyspieszeniu wczytywania na PC. Gracze informują, że zmiany są widoczne, a w niektórych przypadkach różnica jest ogromna. Jednocześnie patch wprowadził problemy w wersji na Xbox One.

„[Czas ładowania - red.] obniżył się z 7 minut do 1:57” - pisze na Reddicie Ontyyy, który ma na wyposażeniu Intel i7-2600k, GeForce 1070 i 16 GB RAM-u. Użytkownik Xim podaje jeszcze bardziej imponujący wynik, z 5-8 minut do zaledwie 35 sekund. Inne przykładowe rezultaty internautów, wspomniane w wątku na forum:

  • z 4-5 minut do 1 minuty i 22 sekund
  • z 8-10 minut do 2 minut i 20 sekund
  • z 7 minut do 2 minut i 30 sekund

Jak widać, wyniki są różne u każdego gracza, co dodatkowo potwierdzają testy redakcji PC Gamer. Dziennikarz zmierzył czas i uzyskał nieco mniej zdumiewający rezultat: z 3 minut i 15 sekund do 2 minut.

Z licznych raportów graczy wynika też, że aktualizacja sprawia problemy użytkownikom Xbox One, gdzie GTA Online nie pozwala połączyć się ani z trybem fabularnym, ani multiplayerem, wyświetlając błąd. Rockstar najprawdopodobniej pracuje już nad rozwiązaniem usterki.

Warto nadmienić, że w oficjalnym opisie aktualizacji, Rockstar podziękował użytkownikowi t0st, który opracował wdrożone przez firmę rozwiązania. Sprytny fan GTA Online otrzymał już od wydawcy 10 tys. dol. nagrody.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami