Loop Hero - jak działa karta Chrono Crystals

Jak używać.

Karta Chrono Crystals jest dostępna w grze od początku. Jej opis wskazuje, że zwiększa dwukrotnie siłę efektów przyległych obszarów - ale chodzi konkretnie o efekty dzienne.

Dlatego też najlepszym zastosowaniem dla tej karty jest postawienie kryształów (1) na mapie tak, by obejmowały swoim zasięgiem łąki (Meadows). Co więcej, łąki przylegające do innych obiektów zmieniają się w kwitnące łąki (Blooming Meadows), zwiększając regenerację dzienną naszego HP do 3 punktów.

crystals

Warto podkreślić, że opis efektu na karcie nie zmieni się. To znaczy, jeśli opis Blooming Meadows wskazuje na regenerację 3 punktów życia bohatera każdego dnia, to nawet jeśli postawisz obok kryształy, opis będzie taki sam.

Jednak w praktyce, w takim scenariuszu karta kwitnącej łąki będzie tak naprawdę regenerowała aż 6 punktów zdrowia postaci z każdym kolejnym początkiem nowego dnia.

To naprawdę ważny i przydatny efekt, szczególnie dla zbalansowanej ekspedycji, gdy gramy wojownikiem stawiającym na regenerowanie zdrowia i obronę.

Chrono Crystals działają też na wrogów. Jeśli efekt kryształów obejmuje na przykład fragment ścieżki, na którym pojawiają się Slime'y, to pojawią się dwaj galeretowaci wrogowie, zamiast jednego. To samo dotyczy nawet agresywnych skrzyń z karty Battlefields.

Spis treści: Loop Hero - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Loop Hero - kolejność budowania, co budować najpierw

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami