Fani przywrócili multiplayer w Batman: Arkham Origins

Wojny gangów.

  • Nowy mod do Batman: Arkham Origins dodaje wyłączony w 2016 roku tryb sieciowy
  • W wariancie walczą ze sobą drużyny Jokera i Bane'a

Grupa fanów przygotowała mod, który w Batman: Arkham Origins przywraca niedziałający oficjalnie tryb sieciowy.

W module wieloosobowym naprzeciwko siebie stawały dwa zespoły - gangi Jokera i Bane'a. W trakcie zmagań gracze mieli nawet możliwość wcielenia się w liderów każdej z ekip. Wariant zdobył grono miłośników, ale serwery wyłączono pod koniec 2016 roku.

Teraz w serwisie Nexus Mods opublikowano modyfikację, która pozwala ponownie rywalizować w trybie sieciowym Batman: Arkham Origins. Projekt dodaje też kilka skórek, które można użyć podczas swobodnej eksploracji Gotham i w wyzwaniach.

Mod zmienia pliki konfiguracyjne gry, usuwając jedną literkę, co pozwala użytkownikowi połączyć się z niezabezpieczoną stroną i uruchomić wspomniany wariant wieloosobowy tytułu. Towarzyszy zabawy można znaleźć między innymi na Dicordzie cyklu.

Batman: Arkham Origins to prequel trylogii Mrocznego Rycerza od studia Rocksteady. Za projekt odpowiada jednak oddział Warner Bros. z Montrealu, a sama pozycja zazwyczaj jest ignorowana przez twórców głównego cyklu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami