EA Play od jutra w Xbox Game Pass na PC. 60 nowych gier w usłudze

Opóźniona premiera.

  • Od jutra subskrybenci Game Pass skorzystają też z EA Play
  • To ponad 60 gier wydawcy oraz inny bonusy
  • Najpierw trzeba jednak połączyć konta Xbox i EA

Po kilkumiesięcznym opóźnieniu, EA Play dołącza do Xbox Game Pass w wersji na PC. Już jutro, od godz. 22:00, subskrybenci usługi otrzymają dostęp do ponad 60 gier Electronic Arts.

EA Play jest już zintegrowane z konsolową edycją usługi Microsoftu od listopada. Wersja PC miała otrzymać produkcje EA jeszcze w grudniu, ale premierę przełożono.

Nowy materiał Microsoftu przybliża dość skomplikowaną procedurę uruchamiania gier zawartych w EA Play za pośrednictwem Game Pass na PC. Użytkownik musi najpierw zalogować się w aplikacji Xbox na Windows 10, a następnie rozpocząć instalację wybranego tytułu. Pokaże się okno umożliwiające pobranie programu EA Desktop App.

Po instalacji aplikacji można wrócić do Xbox, ponownie kliknąć „Instaluj” na wybranej grze, a następnie zalogować się na konto EA w otwartym oknie. Na koniec należy jeszcze połączyć konto EA z Xbox. Dopiero wtedy gracz uzyska dostęp do EA Play.

Usługa Electronic Arts proponuje katalog ponad 60 gier - w tym Star Wars Jedi: Upadły Zakon, Titanfall 2, The Sims 4 i Star Wars: Battlefront 2. Subskrybenci Game Pass otrzymują też 10-godzinne wersje próbne wybranych tytułów, jak np. FIFA 21.

Warto przypomnieć, że jeszcze w marcu do EA Play dołączy Star Wars: Squadrons. Niewykluczone, że stanie się to właśnie jutro.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami