Assassin's Creed Valhalla - przeklęty symbol: Snotinghamscire (Anglia)

Przeklęte symbole w angielskim regionie Snotinghamscire.

Snotinghamscire to jeden z największych regionów w Assassin's Creed Valhalla, dzięki czemu znajdziesz w nim wszystkie rodzaje skarbów i znajdziek. Przeklęte symbole także są tutaj ukryte. W tej części mapy natrafisz na trzy tego typu obiekty - a z niniejszej strony dowiesz się gdzie ich szukać i jak się ich pozbyć.

Przeklęty symbol #1

Pierwszy symbol znajdziesz w południowej części regionu (1), przy Minninglow. Obiekt ten ukryty jest pod ziemią - wejście zlokalizowane jest przy granicy regionu (2). Na miejscu natrafisz na zejście do podziemi (3).

653_acvalhalla_przeklety_symbol_snotinghamscire

Zbiegnij na dół i podążaj przez kolejne korytarze. Wkrótce natrafisz na klucz (4), który oczywiście musisz zebrać. Następnie biegnij dalej przed siebie, by w końcu dotrzeć do drzwi (5), które otworzysz przy pomocy niedawno zebranego klucza.

654_acvalhalla_przeklety_symbol_snotinghamscire

Dobiegnij do końca jaskini i zwróć kamerę ku górze - przy suficie znajdziesz przeklęty symbol (6) do zniszczenia.

655_acvalhalla_przeklety_symbol_snotinghamscire

Przeklęty symbol #2

Drugiego przeklętego symbolu szukaj w północnej części Snotinghamscire (7). Poszukiwany obiekt znajduje się w wieży, do której jednak drzwi są zamknięte. Zamiast nich, odszukaj bariery z desek (8) od strony północno-zachodniej, rozbij je i dostań się do środka.

656_acvalhalla_przeklety_symbol_snotinghamscire

Wdrap się teraz na górę po ścianie (9). Odbij w prawo i wspinaj się dalej do góry po murze (10), aż dotrzesz do najwyższego poziomu. Następnie zeskocz na dół i zbiegnij po schodach by dotrzeć do przeklętego symbolu.

657_acvalhalla_przeklety_symbol_snotinghamscire

Przeklęty symbol #3

Trzeci i ostatni symbol znajdziesz w północno-zachodniej części regionu (11). Podejdź do wskazanego punktu od strony południowo-wschodniej i wbiegnij do jaskini (12).

658_acvalhalla_przeklety_symbol_snotinghamscire

Po chwili dotrzesz do skały do przesunięcia (13). By móc przestawić ją w prawą stronę, musisz wpierw podnieść kamień (14) i odrzucić go na bok.

659_acvalhalla_przeklety_symbol_snotinghamscire

Odsuń teraz skałę w prawą stronę i przebiegnij przez nowo otwarte przejście. Biegnij do przodu wzdłuż jedynej dostępnej ścieżki, aż dotrzesz do końca jaskini. Podnieś kamerę lekko do góry i zniszcz przeklęty symbol znajdujący się przy suficie.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie przeklęte symbole

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami