Assassin's Creed Valhalla - ołtarz ofiarny: Snotinghamscire (Anglia)

Głaz Mam Tor, ofiara na ołtarzu, sztaby tytanu.

Głaz Mam Tor to kolejny ołtarz ofiarny w Assassin's Creed Valhalla, który czeka na ciebie w angielskim regionie Snotinghamscire. Z tej strony dowiesz się gdzie dokładnie go szukać i jaką ofiarę musisz tam złożyć - oraz skąd wziąć potrzebne przedmioty.

Tutejszy ołtarz ofiarny, Głaz Mam Tor (1), leży w północno-zachodniej części regionu Snotinghamscire, tuż obok punktu kontrolnego. Łatwo wypatrzeć go z dużej odległości, gdyż stoi on przy ogromnym kamieniu (2).

652_acvalhalla_oltarz_ofiarny_snotinghamscire

Wejdź z nim w interakcję, by sprawdzić potrzebne do złożenia ofiary przedmioty. Są to 3 sztaby tytanu - materiału, który wykorzystasz do ulepszenia zbroi i pancerzy na najwyższe poziomy. Dobrze zastanów się przed złożeniem ofiary - 1 punkt umiejętności może nie być wart opóźnienia wzmacniania sprzętu. Jeśli jednak ci na tym nie zależy i/lub masz sporo tytanu, złóż ofiarę, by zakończyć tę krótką aktywność.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie ołtarze ofiarne

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami