Assassin's Creed Valhalla - kartka niesiona wiatrem: Snotinghamscire (Anglia)

Kartki niesione wiatrem w Snotinghamscire, gdzie znaleźć, jak zdobyć.

Snotinghamscire w Assassin's Creed Valhalla różni się od innych części mapy jeśli chodzi o przedmioty z grupy kartki niesione wiatrem. O ile w większości regionów znajdziesz od dwóch do nawet pięciu przedmiotów tego typu, tutaj ukryta jest wyłącznie jedna kartka.

By zdobyć tutejszą kartkę niesioną wiatrem, udaj się do miasta Hemthorpe (1) w północno-zachodniej części regionu. Pościg możesz rozpocząć w dowolnym miejscu, jednak dobrą lokacją jest dach budynku na północ od skarbu - z tego punktu będziesz miał bardzo dobrą widoczność na kartkę (2).

660_acvalhalla_kartka_niesiona_wiatrem_snotinghamscire

Zacznij pościg za skarbem, lecz nie spiesz się za bardzo. Jest tutaj wiele okazji, by wpaść do wody bądź na ziemię, co znacząco spowolni twój ruch. Dokładnie wymierzaj swoje wszystkie skoki, a po kilkunastu sekundach uda ci się dobiec i złapać kartkę i zakończyć tę aktywność.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kartki niesione wiatrem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami