Polska wojowniczka z Tekken 7 ujawniona - to Lidia Sobieska

Otrzymała list od Heihachiego.

  • Twórcy Tekken 7 oficjalnie ujawnili tożsamość polskiej postaci
  • Trafi do gry przed końcem wiosny

Deweloperzy z Bandai Namco wysłali do kilku dziennikarzy i profesjonalnych graczy specjalne paczki z listem, który Heihachi Mishima napisał do polskiej pani premier - nowej wojowniczki, która trafi do Tekkena 7 w ciągu najbliższych miesięcy. Oficjalnie ujawniono jej imię.

Tajemnicza postać to Lidia Sobieska.

„Nie zamierzam wycofać sił Tekken Force z Polski, ale proszę przyjąć do wiadomości, że imponuje mi pani swoimi osiągnięciami i dojściem do władzy w tak młodym wieku. Z pewnością odegra pani ważną rolę w kształtowaniu przyszłości swojego kraju” - czytamy w liście opublikowany przez serwis Destructoid.

polska_wojowniczka_w_tekken_7_screen
List rozesłano w specjalnie zdobionych pudełkach, do których dołączano też pas karate Lidii

„Jeśli zechce pani współpracować, uzyska pani pełne wsparcie Mishima Zaibatsu dla Polski we wszystkich sprawach politycznych, ekonomicznych i militarnych. Jeśli pani odmówi, mam nadzieję, że rozumie pani, w jak trudnej sytuacji postawi to pani kraj”.

„Jeśli ma pani jakieś obiekcje, zawsze może pani przystąpić do turnieju King of the Iron Fist i przedstawić mi je osobiście” - dodał Heihachi.

Nową postać ujawniono w krótkim teaserze pod koniec lutego. Lidia ma charakterystyczne, siwe włosy i bliznę na policzku - niektórzy podejrzewali, że może to być Ciri z Wiedźmina. Tym bardziej że Geralt z Rivii pojawił się już w innej bijatyce firmy Namco, czyli w SoulCalibur 6.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy zadebiutuje DLC z Lidią Sobieską, ale najprawdopodobniej zostanie udostępnione przed końcem wiosny - tak wynika z opublikowanego kilka miesięcy temu planu nowej zawartości na 2021 rok.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami