Outriders - statystyki broni: na co zwracać uwagę

Nie tylko siła ognia.

Podczas rozgrywki w Outriders często zdobędziemy nową broń - karabiny szturmowe, pistolety maszynowe, karabiny snajperskie, strzelby czy pistolety.

Kiedy podnosimy nowy przedmiot, który wypadł z pokonanego wroga lub ze skrzyni, zawsze widzimy ogólne wskazanie, czy jest lepszy czy gorszy od aktualnie wyposażonej broni. Symbolizuje to mała czerwona (gorszy) lub zielona (strzałka). Może być ona jednak myląca.

Liczy się bowiem więcej niż tylko czysta siła ognia. Dlatego koniecznie czytaj dokładny opis każdej broni.

statystykibroni

Zwróć uwagę na cechy specjalne, jak na przykład kradzież zdrowia (1). Dzięki niej regenerujemy część zdrowia atakując wrogów daną bronią. Ważne są także modyfikacje (2), w duży sposób determinujące, jak używać danej broni.

Wreszcie spójrz także na statystyki po prawej stronie (3) ekranu inspekcji broni, które mogą wskazać, jaki potencjał obrażeń krytycznych ma dana broń.

Często okaże się, że broń z mniejszą siłą ognia, ale z dużym wskaźnikiem obrażeń krytycznych czy kradzieży zdrowia, może być w praktyce lepsza niż teoretycznie silniejsza broń. Pamiętaj o tym, szczególnie w przypadku broni z dużą liczbą cech i statystyk.

Następnie: Outriders - kiedy odblokuje się warsztat

Spis treści: Outriders - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Outriders - jak rozmontować przedmioty

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami