Nowy patch do Assassin's Creed Valhalla doda zmianę wyglądu wyposażenia i więcej kotów

Transmog nadchodzi.

  • Transmogifikacja ekwipunku zmierza do Valhalli
  • W całej Anglii pojawi się więcej kotów

Już dziś udostępniona zostanie nowa aktualizacja gry Assassin's Creed Valhalla. Wprowadzi wyczekiwaną przez wielu użytkowników opcję zmiany wyglądu broni i pancerza.

Transmog - tak nazywa się system wizualnych modyfikacji - pozwoli przypisać wygląd jednego przedmiotu do drugiego, tego samego rodzaju. Zmian dokonamy w wiosce, u kowala Gunnara.

Patch wprowadzi także trzy nowe umiejętności do drzewka talentów - choćby Raven's Loot, które sprawi, że nasz kruk podniesie łup z zabitych bronią zasięgową przeciwników.

Twórcy postanowili też wprowadzić w aktualizacji więcej kotów. Będą częściej pojawiać się we wszystkich regionach Anglii. Jednocześnie ograniczone zostanie spawnowanie się lisów w mieście Lunden.

Update ma też związek z festiwalem Ostara, który rozpocznie się 18 marca. To okolicznościowe święto, z którego wywodzą się niektóre tradycje wielkanocne. W grze Eivor weźmie między innymi udział w szukaniu pisanek.

Aktualizacja zajmie ok. 18 GB na Xbox Series X/S, niecałe 13 GB na PS4, PS5 i Xbox One oraz około 16 GB na PC. Pełna lista zmian i poprawek została opublikowana na oficjalnej stronie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami