Gothic Remake dostanie polski dubbing

Są nowe screeny.

  • Gothic Remake ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej
  • Opublikowano też ilustrację, która przedstawia ścierwojady

Na Steamie pojawiła się karta katalogowa remake'u pierwszej części serii Gothic. Strona ujawnia, że gra otrzyma polski dubbing i prezentuje nowe screeny.

Witrynę udostępniono w związku z wczorajszymi obchodami 20. rocznicy premiery cyklu. Według zamieszczonych na niej informacji, produkcja zostanie w pełni zlokalizowana w kilku językach - polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim. Pozostałe wersje dostaną tylko przetłumaczone napisy.

gothic_remake_screen01
Nie zabraknie znanych widoków...
gothic_remake_screen02
...w odświeżonej wersji

Nieznane są jednak żadne szczegóły na temat obsady rodzimego wydania. Nie wiadomo więc, czy twórcy zdecydują się nagrać dubbing od podstaw z zaangażowaniem nowych aktorów, czy też w trakcie przygody usłyszymy głosy znane z pierwowzoru.

To nie wszystko, ponieważ opublikowano kilka kolejnych grafik z tytułu. Na oficjalnym Twitterze projektu zaprezentowano ilustrację, która przedstawia ścierwojady, czyli jeden z najpopularniejszych stworów w Gothicu. Natomiast na karcie produktu na Steamie udostępniono obrazki, ukazujące różne krajobrazy.

Nad odnowioną wersją słynnej produkcji pracują deweloperzy z barcelońskiego studia Alkimia Interactive. Data premiery tytułu nie jest na razie znana, ale twórcy obiecują, że wkrótce podzielą się dodatkowymi szczegółami na temat gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami