Assassin's Creed Valhalla - wyposażenie: Glowecestrescire (Anglia)

Wszystkie bronie i pancerze w Glowecestrescire, gdzie znaleźć, jak zdobyc.

Mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów, w regionie Glowecestrescire w Assassin's Creed Valhalla natrafisz na łącznie trzy skrzynie z wyposażeniem, z których wyciągniesz elementy pancerza i bronie. Z tej strony dowiesz się gdzie je znaleźć i w jaki sposób się do nich dostać.

Wyposażenie #1 - Pawęż Morrigan

Pierwsza skrzynia z wyposażeniem znajduje się w Belas Knap (1), w południowo-wschodniej części regionu Glowecestrescire. Wejście (2) do pomieszczenia jest zablokowane przez ścianę do zniszczenia. Wykorzystaj wybuchowe strzały bądź dzban, który znajdziesz kilka metrów na południe od tego miejsca, by otworzyć sobie przejście.

632_acvalhalla_wyposazenie_glowecestrescire

Wewnątrz znajdziesz skrzynię z wyposażeniem (3). By ją jednak otworzyć, musisz zdobyć aż trzy klucze. Te ukryte są niedaleko. Wybiegnij z jaskini, a następnie obiegnij wzgórze dookoła, cały czas poruszając się wzdłuż drogi. Po chwili trafisz na pierwsze wejście do podziemi (4). Wewnątrz znajdziesz jeden z kluczy.

633_acvalhalla_wyposazenie_glowecestrescire

Zbierz go i wybiegnij na drogę, a następnie kontynuuj marsz dookoła góry. Trafisz na jeszcze dwa tego typu miejsca - w pierwszym klucz (5) leży za regałem do przesunięcia, w drugim za dzbanem (6). Zbierz oba, wróć do krypty ze skrzynią i zbierz z niej Pawęż Morrigan.

634_acvalhalla_wyposazenie_glowecestrescire

Wyposażenie #2 - Spodnie Tana

Drugi z przedmiotów znajduje się w Aelfwood (7), w południowo-zachodniej części regionu. Gdy będziesz w obozie wroga, znajdź drzwi (8) we wgłębieniu w skale.

635_acvalhalla_wyposazenie_glowecestrescire

Do otwarcia ich potrzebujesz klucza (9), który znajdziesz na zachód od drzwi. Załatw wroga, zbierz z niego przedmiot, otwórz przejście i zdobądź element wyposażenia - Spodnie Tana.

636_acvalhalla_wyposazenie_glowecestrescire

Wyposażenie #3 - Rajtuzy Ukrytych

Trzeci i ostatni element wyposażenia czeka na ciebie na południowy zachód (10) od wyposażenia #2. Na miejscu poszukaj zejścia do podziemi (11) i do niego wbiegnij.

637_acvalhalla_wyposazenie_glowecestrescire

Po zejściu po schodach, prześlizgnij się przez dziurę w ścianie (12). Przebiegnij przez korytarz z trucizną (pamiętaj, że możesz pozbyć się jej rzucając pochodnię bądź strzelając ognistymi strzałami) i przejdź przez dziurę w podłodze (13), wcześniej niszcząc deski.

638_acvalhalla_wyposazenie_glowecestrescire

Kontynuuj marsz i zbierz dzban z olejem (14) w jednym z pomieszczeń. Wybiegnij po schodach na górę i dojdź do końca korytarza, by dotrzeć do ściany do zniszczenia (15).

639_acvalhalla_wyposazenie_glowecestrescire

Rzuć w nią dzbanem, by otworzyć sobie przejście. Po wszystkim wbiegnij do pomieszczenia i zbierz Rajtuzy Ukrytych ze skrzyni z wyposażeniem.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie skrzynie z wyposażeniem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami