Assassin's Creed Valhalla - rzymski artefakt: Glowecestrescire (Anglia)

Rzymskie artefakty w angielskim regionie Glowecestrescire, jak zdobyć.

Glowecestrescire jest jednym z regionów w Assassin's Creed Valhalla, w którym znajdziesz rzymskie artefakty. W tej części Anglii ukrytych jest łącznie pięć tego typu skarbów. Z tej strony dowiesz się gdzie ich szukać i jak je zdobyć.

Artefakt #1

Pierwszy artefakt znajdziesz blisko centrum regionu Glowecestrescire (1), na północny-wschód od miasta Glowecestre. Na miejscu trafisz na pęknięcie w ziemi (2), które musisz otworzyć przy pomocy dzbana z olejem.

626_acvalhalla_rzymski_artefakt_glowecestrescire

Kilka dzbanów (3) znajdziesz pomiędzy kolumnami, na północ od wspomnianego pęknięcia w ziemi. Zbierz dzban i wykorzystaj go, by zniszczyć przeszkodę, a następnie zbierz artefakt.

627_acvalhalla_rzymski_artefakt_glowecestrescire

Artefakt #2

Kolejnego artefaktu szukaj w północno-zachodniej części (4), niedaleko stojących głazów w Maen Ceti. Podejdź do tego miejsca od strony południowej, by znaleźć szczelinę w ścianie (5). Przeciśnij się przez nią, by dostać się do artefaktu.

628_acvalhalla_rzymski_artefakt_glowecestrescire

Artefakt #3

Kolejny, trzeci już rzymski artefakt ukryty jest w południowo-zachodnim rogu regionu (6), przy Siedzibie w Świątyni Ceres. Na miejscu czeka cię walka z kilkoma niedźwiedziami. Gdy się ich pozbędziesz, zbliż się do dziury w ziemi (7) i zbierz z niej skarb.

629_acvalhalla_rzymski_artefakt_glowecestrescire

Artefakt #4

Przedostatni w tym regionie artefakt znajduje się w mieście Glowecestre (8). We wschodniej części miasta znajdziesz plac, przy którym stoją wysokie kolumny. Artefakt (9) leży na szczycie jednej z nich.

630_acvalhalla_rzymski_artefakt_glowecestrescire

Artefakt #5

Piąty i zarazem ostatni artefakt w Glowecestrescire znajdziesz niedaleko poprzedniego, na północny-zachód od miasta Glowecestre (10). Na miejscu czeka na ciebie grupa wilków, z którymi musisz się rozprawić.

631_acvalhalla_rzymski_artefakt_glowecestrescire

Gdy je wszystkie wybijesz, zbliż się do jednego z tutejszych drzew i zbierz rzymski artefakt (11) leżący u jego podstawy.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie rzymskie artefakty

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami