Środowa prezentacja Dying Light 2 bez daty premiery

Aby "ułatwić czekanie".

  • 17 marca nie poznamy daty premiery gry
  • To informacje przekazane przez twórców
  • Techland chce tym sposobem ułatwić czekanie na Dying Light 2

W trakcie zapowiedzianego niedawno, zaplanowanego na środę wydarzenia, które ujawni nowe informacje o Dying Light 2, nie poznamy daty premiery gry. Twórcy przekazali wieści za pośrednictwem oficjalnego serwera na Discordzie.

„Aby pozostać z wami szczery i utrzymać oczekiwania w ryzach, mogę już powiedzieć, że nie będzie tam daty premiery gry, ale powiemy coś więcej, niż tylko »prace idą gładko«” - napisał jeden z przedstawicieli polskiego zespołu. Zrzuty ekranu z Discorda udostępnił użytkownik Reddita.

„Dzięki temu wy, jako społeczność, lepiej zrozumiecie, co się dzieje, a ponadto, miejmy nadzieję, sprawi to, że oczekiwanie [na Dying Light 2 - red.] będzie łatwiejsze. Spójrzcie też na to z drugiej strony - zabraknie wieści o przesunięciu premiery” - żartuje Techland.

Deweloper zaznacza też, że - pomimo krążących w sieci plotek - twórcy nie zamierzają anulować prac nad grą.

Techland nie podzielił się szczegółowymi informacjami na temat środowego wydarzenia, więc nie wiemy, jaką formę przybierze. „Chcemy się z wami podzielić kilkoma słowami o procesie powstawania Dying Light 2” - napisali twórcy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami