Outriders trafi do Xbox Game Pass w dniu premiery

Na konsolach i Androidzie.

Microsoft poinformował, że Outriders od polskiego studia People Can Fly będzie od momentu premiery dostępne w usłudze Xbox Game Pass - na konsolach oraz urządzeniach z systemem Android, za pośrednictwem „chmury”. Produkcja debiutuje 1 kwietnia.

„To nie żart na prima aprilis, zapewniam” - napisała odpowiedzialna za kontakt ze społecznością Megan Spurr. W publikacji nie wspomniano, czy gry doczeka się w przyszłości również subskrypcja na PC.

Outriders to połączenie strzelanki i RPG - tzw. looter shooter - ale ze sporym naciskiem na fabułę. Gracze wcielają się w tytułowych Outriderów, którzy dysponują różnymi potężnymi mocami, zależnymi od klasy.

Gra debiutuje na PC oraz poprzedniej i aktualnej generacji konsol, wyłączając Switcha. Oferuje tryb kooperacji do trzech osób oraz rozgrywkę międzyplatformową.

W naszym serwisie jest już dostępny poradnik do Outriders. Zajrzyj tam, żeby poznać podstawy rozgrywki.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami