Neymar pojawi się w Fortnite - sugeruje zwiastun

Sugestywny teaser 6. sezonu.

  • Teaser 6. sezonu Fortnite nawiązuje do Neymara
  • Podejrzenia potwierdza sam piłkarz
  • Brazylijczyk zapewne będzie skinem w grze

Neymar da Silva Santos Júnior, znany po prostu jako Neymar, najprawdopodobniej pojawi się w Fortnite. W opublikowanym przez Epic Games teaserze 6. sezonu rozgrywek pojawiają się odniesienia do brazylijskiej gwiazdy futbolu.

Na nagraniu, w górnej części, widzimy koszulkę z „dziesiątką” - numerem Neymara - oraz Brazucę, czyli oficjalną piłkę Adidasa z mistrzostw świata w piłce nożnej z 2014 roku, które odbyły się w Brazylii.

Trailer udostępnił sam Neymar, sugerując, że nawiązania nie są przypadkiem. Nie wiadomo jeszcze, jaką rolę miałby piłkarz w strzelance battle royale, ale najprawdopodobniejszy scenariusz to po prostu skin Neymara dostępny do kupienia w sklepie w grze.

Epic Games „zaprosiło” już do Fortnite mnóstwo innych ciekawych postaci, jak Kratosa z God of War czy Master Chiefa z Halo.

6. sezon Fortnite rusza 16 marca. Nowy etap rozgrywek rozpocznie misja single-player, pierwsze takie zadanie w historii gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami