GTA 5 Remake - mod już dostępny do pobrania

Choć wymagana jest drobna opłata.

  • Zadebiutował nieoficjalny remake GTA 5
  • Autor poprawił sporo elementów graficznych
  • Do pobrania wymagana jest subskrypcja na Patreonie

Modder o pseudonimie Nb.Design opublikował mod do GTA 5 o nazwie Grand Theft Auto 5 Remake, który poprawia warstwę graficzną gry studia Rockstar. Niestety narzędzie nie jest dostępne za darmo - wymagane jest wykupienie dostępu w serwisie Patreon.

Wbrew nazwie, mod nie jest remake'iem, a raczej remasterem - autor ulepszył wygląd drzew, skał i kamieni, trawy oraz efektów pogodowych. Poprawił też jakość oświetlenia i odbić, a także dodał kilka nowych obiektów w mieście. Zmiany są widoczne gołym okiem, co potwierdza zwiastun premierowy oraz szereg porównawczych zrzutów ekranu.

gta_remake_1
gta_remake_2
gta_remake_3

GTA 5 Remake jest kompatybilny z popularnymi modami do Grand Theft Auto 5, FiveM oraz NVE. Do pobrania wymagana jest jednak subskrypcja twórcy w serwisie Patreon. Najtańsza opcja kosztuje 2 dolary miesięcznie.

Przypominamy, że jeszcze w tym roku GTA 5 trafi na konsole nowej generacji. Gra otrzymała już niewielki „lifting” graficzny przy przejściu na PC, PS4 i Xbox One, ale Rockstar zapowiada, że w ramach wizyty na PS5 i Xbox Series X/S, produkcję czeka kolejne upiększenie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami