Assassin's Creed Valhalla - przeklęty symbol: Glowecestrescire (Anglia)

Wszystkie przeklęte symbole w regionie Glowecestrescire.

Glowecestrescire to kolejny region w Assassin's Creed Valhalla, w którym trafisz na przeklęte symbole do zniszczenia. W tej części Anglii znajdziesz trzy tego typu obiekty - z tej strony dowiesz się gdzie ich szukać i jak je zniszczyć.

Przeklęty symbol #1

Pierwszy z trzech symboli znajdziesz w północno-wschodnim rogu regionu (1). Ukryty jest on w chacie (2), jednak by do niej wejść musisz wpierw zdobyć klucz.

611_acvalhalla_przeklety_symbol_glowecestrescire

Idź na północ od miejsca w którym stoi chata i wbiegnij na górę po ścieżce. Odbij w lewo, by w niewielkim obozie znaleźć wspomniany klucz (3). Wróć teraz do chaty, otwórz ją i rozpraw się z symbolem.

612_acvalhalla_przeklety_symbol_glowecestrescire

Przeklęty symbol #2

Kolejny przeklęty symbol znajduje się po drugiej stronie mapy, w południowo-wschodnim rogu Glowecestrescire (4). Nie musisz tutaj nic robić, by się do niego dostać - dotrzyj do wskazanego punktu, a następnie zwróć kamerę do góry, by znaleźć symbol (5) wiszący na drzewie.

613_acvalhalla_przeklety_symbol_glowecestrescire

Przeklęty symbol #3

Trzeci i ostatni przeklęty symbol ukryty jest w zachodniej części regionu (6). Znajduje się on pod ziemią - z tego powodu musisz podejść od strony wschodniej, by dotrzeć do wejścia do jaskini (7).

614_acvalhalla_przeklety_symbol_glowecestrescire

Wbiegnij do środka i obróć kamerę o 180 stopni. Przeklęty symbol będzie wisiał nad wejściem do jaskini. Zniszcz go przy pomocy łuku.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie przeklęte symbole

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami