Assassin's Creed Valhalla - muchomor: Glowecestrescire (Anglia)

Zagadka z muchomorem w Glowecestrescire, rozpalanie ognisk.

Region Glowecestrescire w Assassin's Creed Valhalla to część mapy, w której trafisz na kolejną zagadkę z muchomorem. W przeciwieństwie do, na przykład, regionów Lincolnscire czy Suthsexe, nie przyjdzie ci tutaj walczyć, a rozwiązać zagadkę, jak miało to miejsce w przypadku innych partii świata.

By rozpocząć tę aktywność, udaj się do wschodniej części regionu Glowecestrescire (1). Na miejscu trafisz na muchomory (2) rosnące na szczycie schodów. Wejdź z nimi w interakcję, by zainicjować halucynację.

619_acvalhalla_muchomor_glowecestrescire

Przed tobą pojawi się kilka palenisk stojących na lewitujących skałach. Twoim celem jest podpalenie części z nich, co możesz wykonać strzelając z łuku. By rozwiązać tę zagadkę, podpal drugie (3), trzecie (4), czwarte (5) i szóste (6) palenisko - licząc od lewej strony.

620_acvalhalla_muchomor_glowecestrescire

Gdy to uczynisz, zbiegnij ze skały w kierunku zachodnim i przebiegnij przez portal. Po chwili wrócisz do świata rzeczywistego, a aktywność zostanie zakończona.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie muchomory

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami