Assassin's Creed Valhalla - rzymski artefakt: Suthsexe (Anglia)

Wszystkie rzymskie artefakty w Suthsexe.

W angielskim regionie Suthsexe w Assassin's Creed Valhalla ukrytych jest wiele różnorakich skarbów i sekretów, w tym rzymskie artefakty. Z tej strony dowiesz się gdzie znaleźć i jak zdobyć wszystkie trzy tego typu przedmioty w tej części mapy.

Artefakt #1

Pierwszy z trzech artefaktów ukryty jest w południowej części Suthsexe (1), na południowy zachód od Cralwleah. Na miejscu trafisz na ruiny, wewnątrz których znajduje się podłoga do zniszczenia (2).

596_acvalhalla_rzymski_artefakt_suthsexe

Dzbany z olejem (3) znajdziesz z kolei na północny-wschód od wspomnianej podłogi. Podnieś dowolny z nich, a następnie wykorzystaj go, by dostać się pod ziemię, gdzie czeka artefakt.

597_acvalhalla_rzymski_artefakt_suthsexe

Artefakt #2

Drugi artefakt znajdziesz na południu Suthsexe, na granicy z regionem Hamtunscire (4). Na miejscu czekają ruiny zabudowy. Podnieś kamerę do góry i zlokalizuj uchwyt ładunku (5). Przestrzel go za pomocą łuku, a następnie wdrap się na rusztowanie (6) i zjedź po linie do artefaktu.

598_acvalhalla_rzymski_artefakt_suthsexe

Artefakt #3

Trzeci i zarazem ostatni rzymski artefakt zdobędziesz podczas najazdu na Opactwo Cicestre (7). Możesz także udać się tutaj po za najazdem, jednak najłatwiej dokonać tego w trakcie zdobywania tutejszego ładunku.

599_acvalhalla_rzymski_artefakt_suthsexe

Gdy będziesz na miejscu, poszukaj kamiennej wieży z drewnianymi palami u podstawy. Na jej szczycie czekał będzie rzymski artefakt (8) do zebrania.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie rzymskie artefakty

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami