Assassin's Creed Valhalla - ładunek: Suthsexe (Anglia)

Klasztor Brimcliff i Opactwo Cicestre, najazdy w Suthsexe.

Suthsexe jest jednym z regionów w Assassin's Creed Valhalla, w którym trafisz na większą ilość ładunków zawierających materiały do rozbudowy osady. Z tej strony dowiesz się gdzie je znaleźć i jak zdobyć. Łącznie w tej części mapy do zebrania jest aż osiem sarkofagów z materiałami.

Ładunek #1

Na pierwszy ładunek - i trzy kolejne - trafisz podczas najazdu w Klasztorze Brimclif (1), w południowej części regionu Suthsexe. Wybiegnij z plaży na główny dziedziniec i odbij w lewo - na wprost ciebie będą drzwi do wyważenia (2). Wbiegnij do środka i otwórz znajdujący się wewnątrz sarkofag, by zdobyć materiały.

583_acvalhalla_ladunek_suthsexe

Ładunek #2

Opuść pomieszczenie, w którym był ładunek #1 i wbiegnij po schodach na górę (3), do wnętrza góry, a następnie odbij w przejście po prawej stronie. Cały czas kieruj się po schodach do góry, aż dotrzesz na otwarty teren. W zachodniej części znajdziesz wejście do kościoła (4) - wejdź tam i wyważ drzwi po lewej stronie korytarza, by dotrzeć do materiałów.

584_acvalhalla_ladunek_suthsexe

Ładunek #3

Wyjdź z kościoła, w którym był ładunek #2 i skieruj się na północ, gdzie znajdziesz przejście (5). Wbiegnij do środka i odbij w prawo. Na końcu korytarza trafisz na zaryglowane drzwi. Podnieś kamerę do góry i przejdź przez dziurę w ścianie (6). Zeskocz na ziemię i zniszcz rygiel blokujący drzwi, a następnie otwórz sarkofag z materiałami.

585_acvalhalla_ladunek_suthsexe

Ładunek #4

Wyjdź z budynku na zewnątrz i wbiegnij w przejście do wnętrza góry (7). Na końcu korytarza trafisz na ścianę do zniszczenia (8). Podnieś pobliski dzban z olejem i rzuć nim w ścianę, by otworzyć sobie przejście do ostatniego ładunku w tej okolicy.

586_acvalhalla_ladunek_suthsexe

Ładunek #5

Piąty ładunek - oraz trzy kolejne - znajdziesz w Opactwie Cicestre (9), w samym centrum regionu Suthsexe. Gdy dotrzesz na główną ulicę, wejdź do budynku (10) w północno-zachodniej części, gdzie trafisz na skrzynię z materiałami.

587_acvalhalla_ladunek_suthsexe

Ładunek #6

Wyjdź z budynku w którym był ładunek #5 i kieruj się na wschód, w górę drogi. Przejdź pod podcieniami (11) i wbiegnij do pomieszczenia przez przejście (12) przy północnej ścianie. Odbij w prawo i biegnij do końca budynku, by trafić na sarkofag z materiałami.

588_acvalhalla_ladunek_suthsexe

Ładunek #7

Wróć teraz do wejścia do budynku z ładunkiem #6, ale zamiast wychodzić przez przejście po lewej stronie (13) to kontynuuj marsz na wprost (14). Biegnij do końca budynku, by trafić na drzwi do wyważenia. Przebij się przez nie i zbierz materiały ze skrzyni.

589_acvalhalla_ladunek_suthsexe

Ładunek #8

Wyjdź z budynku, w którym były ładunki #6 i #7 i skieruj się na zachód, do stojącego tam kościoła (15). Obiegnij budynek dookoła i zlokalizuj drzwi (16) znajdujące się od południowej strony.

590_acvalhalla_ladunek_suthsexe

Wybij wszystkich wrogów w okolicy i wewnątrz budynku, a następnie otwórz skrzynię by zdobyć ostatni ładunek z materiałami w Suthsexe.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie ładunki z surowcami

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami