The Day Before będzie znacznie piękniejsze niż w zwiastunach - zapewniają twórcy

„Chcemy wynieść gatunek na nowy poziom”.

The Day Before to nastawione na przetrwanie w niebezpiecznym świecie MMO, którego materiały zwracają uwagę wysokim poziomem grafiki. Twórcy projektu przekonuje, że ostatecznie tytuł będzie prezentował się jeszcze lepiej.

Założyciele odpowiedzialnego za projekt studia Fntastic - Ed i Aisen Gotovtsevowie - udzielili niedawno wywiadu serwisowi GamingBolt. W rozmowie zapytano deweloperów, czy produkcja utrzyma wizualną jakość ze zwiastunów.

W zwiastunach gra wyróżnia się wysokiej jakości grafiką

- Chcemy wynieść gatunek survivalowych MMO na nowy poziom! Ciągle udoskonalamy grę, w tym grafikę i animacje. Każdego tygodnia zespół dokonuje kolejnych przełomów, by dostarczyć pozycję o jak najwyższej jakości. Finalny tytuł będzie wyglądał więc znacznie lepiej - stwierdzili.

Akcja The Day Before rozgrywa się w świecie opanowanym przez zombie. Gracze muszą przeżyć, walcząc o przetrwanie z innymi użytkownikami oraz potworami. Nie zabraknie konieczności zbierania pożywienia oraz wyposażenia.

W trakcie rozgrywki pojawi się możliwość używania pojazdów, a w toku przygody spróbujemy odkryć, co doprowadziło do wybuchu pandemii, która zamieniła ludzi w kreatury. Tytuł ukaże się jeszcze w 2021 roku na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami