Todd Howard o premierze Fallout 76: "Było niewiele rzeczy, których nie schrzaniliśmy"

Wspomnienia trudnego okresu.

  Todd Howard z Bethesdy przyznał wprost, że studio nie przygotowało się dobrze do premiery Fallouta 76. Słowa te padły podczas oficjalnego panelu dyskusyjnego przedstawicieli Microsoftu i różnych studiów Zenimax.

  - To była cała litania problemów. Zawiedliśmy wielu graczy. Było niewiele rzeczy, których nie schrzaniliśmy - powiedział szczerze Howard. - Wtedy zadzwoniłem między innymi do Phila [Spencera - dop. red.].

  Producent z Bethesda Game Studios twierdzi, że poprosił Microsoft o rady i wskazówki, a Spencer zaoferował pomoc analityków i specjalistów, którzy naprowadzili twórców Fallout 76 na właściwe tory, pokazując najważniejsze elementy, o które należy zadbać w grze-usłudze.

  - Teraz jesteśmy naprawdę szczęśliwi, widząc, że Fallout 76 jest jedną z najpopularniejszych gier sieciowych na platformach Xbox - dodał Howard.

  Podczas dyskusji przedstawiciele Microsoftu i Bethesdy podkreślili, że zaletą bycia częścią „rodziny Xboxa” i usługi GamePass jest właśnie dostęp do informacji i danych na temat „graczy i społeczności, z którymi normalnie nie mielibyśmy do czynienia”.

  Microsoft sfinalizował niedawno zakup Bethesdy. Przy okazji zapowiedziano, że w przyszłości niektóre gry od wydawców Dooma czy Dishonored mogą nie trafić na konsole PlayStation.

  Reklama

  Skocz do komentarzy (0)

  Autor

  Mateusz Zdanowicz

  Mateusz Zdanowicz

  Senior Editor  |  matzdanowicz

  Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

  Powiązane materiały

  Na stronie

  Komentarze (0)

  Komentarze zostały zamknięte.

  Ukryj komentarze z niską oceną
  Sortuj:
  Wątki z odpowiedziami