Square Enix zapowie nowe Life is Strange w przyszłym tygodniu

Inni bohaterowie, inna historia.

  • Life is Strange 3 zostanie zapowiedziane w przyszły czwartek
  • Nowi bohaterowie, nowa opowieść, nowe moce

Kolejna część Life is Strange zostanie ujawniona w przyszły czwartek, 18 marca. Square Enix organizuje tego dnia specjalną prezentację kilku gier.

Na oficjalnym profilu serii na Twitterze potwierdzono, że nowa odsłona przedstawi opowieść o postaciach, których jeszcze nie poznaliśmy. Nie otrzymamy więc bezpośredniej kontynuacji.

nowe_life_is_stranges

Według nieoficjalnych informacji, nowa gra jest tworzona przez Deck Nine, czyli studio odpowiedzialne za Life is Strange: Before the Storm. Ponownie mamy doczekać się też epizodycznej formuły.

Podczas pokazu Square Enix przedstawi też informacje na temat Outriders, mobilnego Just Cause i Marvel's Avengers. Można spodziewać się także zapowiedzi związanych z 25 urodzinami serii Tomb Raider.

Ujawnione zostaną też nowe projekty Square Enix Montreal - to studio, które stworzyło mobilne tytuły takie jak Hitman GO czy Lara Croft GO.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami