Plaga zombie rozprzestrzenia się w CoD Warzone

Wkrótce obejmie całą mapę?

  • Zombie opanowały kolejny rejon mapy gry
  • Sugeruje to, że inwazja będzie rozprzestrzeniać się dalej

Zombie pojawiły się w Call of Duty Warzone już na początku drugiego sezonu rozgrywek, a więc 25 lutego, ale do tej pory nieumarłych można było spotkać tylko w jednej lokacji. Po nowej aktualizacji plaga zaczęła rozprzestrzeniać się po mapie Werdańska, sugerując, że finalnie obejmie całą wyspę.

Jak zauważa Polygon, początkowo zombie były dostępne tylko we wraku statku towarowego przy brzegu, a od 11 marca pojawiły się również w więzieniu na południowym wschodzie.

warzone_zombie_2
Zombie odgrywają coraz ważniejszą rolę w Warzone

Tak jak w przypadku statku, gracze mogą na życzenie aktywować specjalny terminal, który wywołuje zmasowany atak zombie. Jeżeli śmiałkom uda się unicestwić 40 ożywionych trupów w określonym czasie, uzyskają dostęp do cennego wyposażenia, w tym lepszych broni i legendarnej maski gazowej. W tym czasie należy się też spodziewać ataku ze strony innych operatorów na mapie.

Aktualnie zombie opanowały wciąż niewielki fragment Werdańska, ale niewykluczone, że Raven Software planuje inwazję na całej mapie. Całkowite opanowanie wyspy przez nieumarłych mogłoby być powiązane z permanentną zmianą mapy, o której mówi się już od dłuższego czasu. Zgodnie z wiedzą informatorów, wydarzenie odbędzie się najprawdopodobniej w kwietniu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami