Latem kolejna prezentacja Microsoftu - z grami Bethesdy

Trwają przygotowania.

Przedstawiciele Microsoftu ujawnili, że latem odbędzie się kolejna prezentacja powstających gier.

O planowanym wydarzeniu poinformowali w trakcie wczorajszej internetowej transmisji Aaron Greenberg i Erin Losi, którzy odpowiadają za kwestie marketingowe w - odpowiednio - koncernie z Redmond i Bethesdzie.

Dokładny termin pokazu nie jest na razie znany. Prezentacja znajduje się na razie w „fazie planowania”, a formą będzie przypominała tradycyjne konferencje, które towarzyszyły targom E3.

Nieznane są szczegóły na temat gier, które pojawią się na wydarzeniu. Zapewniono jednak, że nie zabraknie wieści związanych z Bethesdą, co może oznaczać, że poznamy dodatkowe informacje na temat przygotowywanych przez firmę tytułów, w tym Starfield i The Elder Scrolls 6.

Właściciel takich marek pokroju Fallout został niedawno przejęty przez Microsoft. W efekcie kilkanaście pozycji spółki trafiło dzisiaj do Xbox Game Pass, a przyszłe projekty mają pojawiać się na platformach, na których dostępny jest abonament.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami