Assassin's Creed Valhalla - mapa skarbów: Suthsexe (Anglia)

Wszystkie mapy skarbów w Suthsexe.

Angielski region Suthsexe różni się od innych części mapy w Assassin's Creed Valhalla pod względem dostępnych map skarbów. W większości z nich znajdziesz na ogół jedną mapę, tutaj jednak do zdobycia są aż trzy. Z tej strony dowiesz się gdzie ich szukać i jak odkopać powiązane z nimi skarby.

Mapa #1 - Ruiny opactwa Chertsey

Pierwszą z trzech map znajdziesz w północno-zachodniej części Suthsexe (1), w Kryjówce mnicha. Na miejscu znajdziesz chatę (2) - wejdź do środka i zbierz mapę z pomieszczenia po prawej stronie, a następnie ją przeczytaj.

569_acvalhalla_mapa_skarbow_suthsexe

Powiązany z tą mapą skarb ukryty jest w Ruinach opactwa Chertsey (3), w północno-wschodniej części mapy. W południowej części tej lokacji trafisz na wysokie drzewo - u jego podnóża leży zakopany skarb (4).

570_acvalhalla_mapa_skarbow_suthsexe

Mapa #2 - Chata wiedźmy

Drugiej mapy szukaj w południowo-zachodniej części regionu (5), w Guildfort. Na miejscu trafisz na chatę wiedźmy. Podejdź do budynku od strony zachodniej i znajdź drewnianą barierę (6) do zniszczenia.

571_acvalhalla_mapa_skarbow_suthsexe

Rozbij ją z łuku, a następnie wrzuć do środka pochodnię bądź wybuchową strzałę, by na chwilę pozbyć się trucizny. Wejdź do budynku, zbierz mapę z regału pod ścianą i ją przeczytaj.

Skarb zakopany jest we wschodniej części regionu, na południe od miasta Croindene i na wschód od Opactwa Cicestre. W tym miejscu na mapie zauważysz podobiznę człowieka (7) - musisz podejść mniej więcej w miejsce, w którym znajduje się klatka piersiowa. Skarb zakopany będzie na kawałku białego gruntu (8).

572_acvalhalla_mapa_skarbow_suthsexe

Mapa #3 - Crawleah

Trzecia i ostatnia mapa ukryta jest w południowej części Suthsexe (9), w mieście Crawleah. Przedmiot znajdziesz w magazynie (10) - drzwi do środka ulokowane są od zachodniej strony. Wejdź do środka, zbierz mapę i ją przeczytaj.

573_acvalhalla_mapa_skarbow_suthsexe

Skarbu szukaj na południe (11) od miejsca, w którym była mapa - na południe od miasta Cralweah i na zachód od Kryjówki w Anderitum.

574_acvalhalla_mapa_skarbow_suthsexe

Zakopany przedmiot znajdziesz na niewielkiej wysepce (12) w południowo-wschodniej części tej lokacji. Ukryty jest on pomiędzy czerwonymi i żółtymi kwiatami, więc zobaczysz go dopiero gdy do niego podejdziesz. Odkop skarb by zakończyć tę aktywność.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie mapy skarbów

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami