Żółwie Ninja powracają w nowej grze

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge zmierza na PC i konsole.

  • Nowa gra z Żółwiami Ninja inspirowana jest serialem z 1987 roku
  • Produkcja jest chodzoną bijatyką z różnymi atakami i kombosami
  • W planach tryb kooperacji

Firma Dotemu zapowiedziała Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge - nową grę z Żółwiami Ninja. Projekt powstaje z myślą o PC i bliżej niesprecyzowanych konsolach, ale daty premiery nie ujawniono.

Gra to chodzona bijatyka, która inspirowana jest klasycznymi przedstawicielami gatunku, ale uzupełniona o „świeże mechaniki”. Pokierujemy jednym z czterech tytułowych bohaterów - każdy wyróżni się unikalnym dla siebie zestawem ataków i umiejętności.

Nie zabraknie możliwości łączenia ciosów w efektowne kombinacje, a twórcy wspominają również o opcji używania pojazdów. Do tego tryb kooperacji przeznaczony dla maksymalnie czterech użytkowników.

Oprawa graficzna utrzymana jest w stylu pixel art, który ma przypominać tytuły z lat 80. ubiegłego wieku. Wygląd postaci, środków transportu, obiektów i plansz bazuje na serialu telewizyjnym o Żółwiach Ninja z 1987 roku.

Fabuła opowie o próbach powstrzymania Kranga i Shreddera, których podwładni atakują stację telewizyjną Channel 6 i kradną „super niebezpieczne urządzenia”. Zwiedzimy takie znane lokacje, jak Manhattan, Coney Island, kanały i dachy budynków. W planach kilka rodzajów wrogów.

Za Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge odpowiada studio Tribute Games - deweloperzy w swoim dorobku mają między innymi platformowe Flinthook i dwuwymiarową strzelankę Mercenary Kings.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami