W Diablo 2 Resurrected powróci krowi poziom? Blizzard droczy się z fanami

Opublikowano zabawne wideo.

  • Pojawiło się wideo, które przekonuje, że „krowi poziom to kłamstwo”
  • Fani podejrzewają jednak, że sekretna plansza powróci w odświeżonym Diablo 2

Blizzard formalnie nie potwierdził, czy w Diablo 2 Resurrected powróci znany z oryginału sekretny krowi poziom, ale deweloperzy opublikowali zabawne wideo, którym sugerują, że etap pojawi się w grze.

diablo_2_resurrected_002
Remaster odświeży grafikę

Wspomniana lokacja powstała na podstawie rozpowszechnionego wśród graczy mitu, według którego podobna mapa miała znaleźć się w pierwszej części cyklu. Do dzisiaj twórcy żartują, że nigdy nie było i nie ma żadnego tego typu levelu.

Teraz Blizzard opublikował wideo, które w zabawny sposób nawiązuje do rzekomego dementowania przez twórców istnienia etapu. Nagranie zatytułowano „krowi poziom to kłamstwo”, a w materiale można usłyszeć muczenie.

„Nie ma powyższego wideo. Nie ma człowieka, tworzącego odgłos muczenia dla lokacji, która nie istnieje. Rzeczywistość rozpada się w czeluściach Piekła. Cokolwiek słyszysz, to po prostu płomienie, które zniekształcają resztki twojego zdrowego rozsądku” - napisano w opisie filmu.

Fani podejrzewają, że nagranie tak naprawdę oznacza, że w remasterze Diablo 2 powróci krowi poziom. Zaznaczyć jednak należy, że spekulacji graczy na razie nie potwierdzili przedstawiciele Blizzarda.

W oryginalnej wersji gry sekretna lokacja cieszyła się dużym zainteresowaniem, ponieważ umożliwiała zbieranie magicznych przedmiotów podczas eliminowania wirtualnych krów z halabardami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami