Pierwszy odcinek Tell Me Why od twórców Life is Strange jest od teraz darmowy

Na zawsze.

Deweloperzy ze studia Dontnod Entertainment udostępnili pierwszy epizod gry Tell Me Why za darmo - na stałe i bez żadnych ograniczeń. Oferta dotyczy zarówno wersji na PC, jak i na konsolach Xbox.

Gra opowiada historię bliźniaków - Alyson i Tylera - którzy spotykają się po dziesięciu latach rozłąki i powracają do swojego rodzinnego domu w małym miasteczku na Alasce, by znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania, dotyczące dramatycznej przeszłości.

Pod względem rozgrywki to typowa, współczesna gra przygodowa i interaktywna opowieść. Duży nacisk położono przede wszystkim na dialogi i wybory, a gameplay to głównie eksploracja i szukanie wskazówek.

„Dontnod konsekwentnie podąża ścieżką filmowych gier przygodowych, dostarczając kolejną udaną produkcję. Tell Me Why to tytuł, który nie tylko umiejętnie opowiada angażującą historię, ale przede wszystkim świetnie buduje bohaterów i ich motywacje” - pisaliśmy w naszej recenzji.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami