Mass Effect 1 - Mako: jak naprawić pojazd

Reperujemy uszkodzenia.

W trakcie prowadzenia walki pojazdem Mako należy skupiać się nie tylko na ofensywie, ale również wziąć pod uwagę działania obronne. Podstawą jest pozostawanie w ruchu i używanie silników odrzutowych w celu unikania wrogich pocisków. Zdarza się jednak, że ogień rywali jest tak silny, że i tak zostaniemy trafieni.

W takich przypadkach pojazd będzie początkowo chroniony przez osłony. Kiedy ich poziom spadnie do zera, to zaczną być niszczone jego części, co będzie zaznaczane kolorem czerwonym na miniaturce (1).

mako4

Jeśli wrogi ostrzał będzie kontynuowany, to pojazd zostanie z czasem zniszczony. Aby tego uniknąć należy skorzystać z możliwości naprawy (2), którą aktywujemy tak samo, jako z leczenia ran w zwykłej walce (F - PC, Y - Xbox, trójkąt - PlayStation). Po uczynieniu tego rozpocznie się proces naprawy (3), w trakcie którego będzie bezbronny, dlatego należy korzystać z tej opcji poza walką.

mako5

Naprawa odbywa się przy pomocy omni-żelu (4), którego ilość jest pobierana po rozpoczęciu tej akcji. Rozwinięcie talentu Elektronika umożliwia efektywniejszą naprawę Mako.

Następnie: Mass Effect 1 - Mako: jak wyjść z pojazdu

Spis treści: Mass Effect 1 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mass Effect 1 - Mako: jak prowadzić i walczyć pojazdem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami