Mass Effect 1 - jak zmieniać skład drużyny

Gdy chcemy zastąpić kompanów Sheparda.

Już od pierwszych chwil w Mass Effect mamy do czynienia z kompanami, którzy tworzą wraz z głównym bohaterem oddział. Początkowo będą to zwykli żołnierze, ale wraz z postępami w fabule będziemy stopniowo odblokowywać nowe postacie. Należy pamiętać, że jednocześnie Shepardowi może towarzyszyć tylko dwójka postaci niezależnych.

Kiedy możemy zmieniać skład drużyny? Opcja taka pojawia się w momencie ich dołączania do zespołu (w większości w trakcie pobytu w Cytadeli), a następnie podczas opuszczania pokładu (1) Normandii.

druzyna1

Pojawi się wtedy nowy ekran, na którym zobaczymy odblokowane postacie (2) całego zespołu. Wystarczy najechać na interesującą nas postać i ją zaznaczyć, co spowoduje zaznaczenie danej sylwetki (3). Aby ją odznaczyć, wystarczy wybrać ją ponownie.

druzyna2

Jeśli skład drużyny nam odpowiada, to wystarczy go zaakceptować (4), co spowoduje, że do Sheparda dołączą wybrane postacie. Należy pamiętać, że nie ma możliwości ich zmiany w trakcie eksploracji planet lub wykonywania misji, chyba, że wrócimy na Normandię.

Następnie: Mass Effect 1 - jak dobierać skład drużynyy

Spis treści: Mass Effect 1 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mass Effect 1 - Mako: jak wyjść z pojazdu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami