Mass Effect 1 - jak ulepszać broń i pancerz

Modyfikujemy sprzęt polepszając jego osiągi.

Oprócz zmiany wyposażenia ekran ekwipunku umożliwia też dokonywania modyfikacji i ulepszeń broni i pancerzy. Aby skorzystać z tej opcji musisz posiadać odpowiednie ulepszenie (zdobywasz je na wrogach, w kontenerach lub kupując). Kiedy je posiadasz należy wybrać broń lub pancerz, które chcesz ulepszyć i wybrać któryś ze slotów modyfikacji (1).

ekwipunek3

Zostaniesz przeniesiony do nowego okna. Z paska wyboru (2) wybierz ulepszenie broni lub ulepszenie amunicji. Jeśli posiadasz jakieś w danej kategorii, to ich lista zostanie wyświetlona w panelu (3) na dole ekranu. Wybierz którąś z pozycji z listy, a po jej zaznaczeniu opis (4) pojawi się na górze.

Jeśli chcesz skorzystać z danego ulepszenia, to kliknij je dwukrotnie lub wybierz opcję Wyekwipuj (5). Jeśli jesteś pewien, że z danej modyfikacji nie będziesz korzystał, to możesz przerobić ją na omni-żel (6).

ekwipunek4

Po wybraniu odpowiedniego ulepszenia wrócisz do poprzedniego menu, a w slocie przy broni zobaczysz jego ikonę (7). Od tej pory będziesz mógł z niego korzystać podczas rozgrywki.

ekwipunek5

Oczywiście w każdej chwili możesz dokonywać zmian w ulepszeniach lub zupełnie z nich rezygnować. Odbywa się to w taki sam sposób, jak ich wybieranie. Należy też pamiętać, że czasami trzeba spełnić specjalne warunki, aby w ogóle założyć pancerz.

Następnie: Mass Effect 1 - hełm: jak zdjąć i założyć

Spis treści: Mass Effect 1 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mass Effect 1 - jak zmienić broń i pancerz

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami