Forza Horizon 4 - jak sprzedać auto

Sprzedaż samochodu.

Aut w Forza Horizon 4 jest mnóstwo. Kupowanie samochodów jest proste, ale możemy też czasem zechcieć sprzedaż auto, którego nie używamy. W ten sposób zarobimy kredyty do wydania na nowy pojazd.

Jak sprzedać auto? Wystarczy skorzystać z funkcji domu aukcyjnego w grze.

Włącz główne menu i w zakładce samochodów wybierz główny kafelek, czyli Jedź na festiwal (1). Tylko w punktach festiwalowych można bowiem kupować i sprzedawać auta. Następnie wybierz Dom aukcyjny i kliknij mały kafelek rozpoczęcia aukcji (2).

sprzedaz1

Otworzy się menu z listą twoich samochodów - takie samo, jak podczas zmieniania auta. Po prostu wybierz dowolne auto i kliknij na nie.

Następnie wybierz opcję wystawienia auta na aukcję i ustal cenę. Pamiętaj, że cena początkowa (3) to ta, którą kolejni chętni będą podbijać coraz wyżej. Oczywiście wszystko zależy od tego, jakie będzie zainteresowanie twoim samochodem.

sprzedaz2

Niestety ceny wykupu są mocno zaniżone względem sklepowych cen aut. Najbardziej więc opłaca się sprzedawać auta z ciekawymi, oryginalnymi wzorami i karoserią, by wzbudzić uwagę i zachęcić ludzi do brania udziału w aukcji.

Następnie: Forza Horizon 4 - jak zmienić porę roku

Spis treści: Forza Horizon 4 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Forza Horizon 4 - jak zmienić samochód

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami