Postapokaliptyczna Polska w Paradiste Lost - premiera w tym miesiącu

Są nowy trailer i gameplay.

  • Paradise Lost to gra osadzona w postapokaliptycznej Polsce
  • Gracze wcielą się w Szymona, chłopca badającego nazistowski bunkier
  • Tytuł trafi do sprzedaży 24 marca

All in! Games ujawniło dokładną datę premiery gry Paradise Lost od warszawskiego studia PolyArmous. Produkcja ukaże się 24 marca na PC, PS4 i Xbox One - obecnie pozycję można kupić za 36 zł. Opublikowano też nowy trailer i trwający 13 minut gameplay.

Akcję osadzono w świecie, w którym II wojna światowa trwała 20 lat dłużej. Konflikt zakończył przeprowadzony przez nazistów atak atomowy, który zamienił dużą część Europy w radioaktywne pustkowie.

Wcielimy się w dwunastoletniego Szymona, który przemierzając postapokaiptyczną Polskę natrafia na niemiecki bunkier. Chłopiec ma nadzieję, że wewnątrz znajdzie tajemniczego mężczyznę ze zdjęcia, pozostawionego przez matkę.

W trakcie przygody zwiedzimy obiekt, który łączy „zaawansowaną technologię” i „słowiańskie mity”. Twórcy obiecują, że podczas zabawy poznamy historię polskich rebeliantów, a jednym z celów będzie odnalezienie Ewy - dziewczyny, która kontaktuje się z bohaterem i może pomóc rozwiązać zagadkę jegomościa z fotografii.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami