Assassin's Creed Valhalla - legendarne zwierzę: Locha bitewna Aelfreda (Suthsexe)

Walka z bydłem w Bonnacon, jak pokonać Lochę bitewną Aelfreda.

Locha bitewna Aelfreda to kolejne legendarne zwierzę, z którym przyjdzie ci się zmierzyć w Assassin's Creed Valhalla, a dokładnie w angielskim regionie Suthsexe. Z tej strony dowiesz się gdzie znaleźć Bonnacon, w obrębie którego toczy się walka, a także jak najlepiej poradzić sobie z rozwścieczonym bydłem.

By rozpocząć tę aktywność, udaj się do północno-wschodniej części Suthsexe (1), na południowy zachód od osady Croindene. We wskazanym miejscu będzie wielka zagroda (2), oznaczona na mapie jako Bonnacon.

558_acvalhalla_legendarne_zwierze_locha_bitewna_aelfreda_suthsexe

Wewnątrz znajdziesz grupę byków, a wśród nich także swój cel - Lochę bitewną Aelfreda (3). Początkowo czeka cię walka wyłącznie z legendarną bestią - pozostałe byki dołączą się gdy uszczuplisz pasek zdrowia bossa o mniej więcej połowę.

559_acvalhalla_legendarne_zwierze_locha_bitewna_aelfreda_suthsexe

Walka z bydłem jest jedną z prostszych jeśli chodzi o legendarne zwierzęta, ale wymaga cierpliwości. Nie szarżuj bezmyślnie na przeciwnika - poczekaj aż wyprowadzi swój atak i skontruj własną serią ciosów. Jeśli zauważysz, że przeciwnik zaczyna wierzgać kopytami, oddal się od niego i poczekaj, aż zakończy swój atak.

Skup się na głównym przeciwniku, a następnie wybijaj pozostałe byki jeden po drugim. Pamiętaj, by korzystać z łuku - możesz bez problemu oddalić się na znaczy dystans i wystrzelić kilka strzał, zanim wróg do ciebie dobiegnie. Za pokonanie Lochy bitewnej Alfreda otrzymasz sporą ilość skóry i trofeum - Łeb Bojowego Byka Aelfreda.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie legendarne zwierzęta

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami