Assassin's Creed Valhalla - kopiec: Suthsexe (Anglia)

Wysokie skały, rozwiązanie zagadki z kopcem.

Angielski region Suthsexe w Assassin's Creed Valhalla jest jednym z największych w grze, przez co znajdziesz tutaj niemal każdy typ znajdziek. Nie inaczej jest w przypadku kopca. Z tej strony dowiesz się gdzie znaleźć Wysokie Skały i jak rozwiązać tutejszą zagadkę związaną z tą aktywnością.

Tutejszy kopiec znajdziesz w południowej części Suthese (1), w lokacji oznaczonej jako Wysokie Skały. Miejsce rozpoczęcia aktywności (2) znajduje się jak zwykle na szczycie skały.

554_acvalhalla_kopiec_suthsexe

Zasady tego kopca niczym nie różnią się od pozostałych z tej grupy. Twoim celem jest ułożenie wieży z kamieni (3) w taki sposób, by ich obrys wystawał po za niebieskie pole. Poniższy obrazek prezentuje przykładowe ułożenie kamieni.

555_acvalhalla_kopiec_suthsexe

Ostatni kamień musi być ustawiony w pozycji pionowej - możesz zmienić jego orientację dociskając go krawędzią do istniejącej już konstrukcji. Gdy uda ci się ułożyć odpowiednią wieżę, przytrzymaj wskazany na ekranie przycisk by zakończyć tę aktywność i otrzymać punkt umiejętności.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kopce

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami