Microsoft jeszcze zaskoczy? Koncern trzyma w tajemnicy gry na 2021 rok

Na liście są wciąż niezapowiedziane tytuły.

  • Microsoft nie zapowiedział jeszcze wszystkich gier na ten rok
  • Fani wierzą, że mowa o Forza Horizon 5 lub nowym Wolfensteinie

Nie poznaliśmy jeszcze pełnej listy gier, które Microsoft wyda w 2021 roku - wynika z wypowiedzi dyrektora zarządzania programowego w Xbox, Jasona Ronalda.

„Nie wszystkie gry, które zadebiutują w tym roku, zostały już zapowiedziane” - odpowiedział Ronald na pytanie o najbardziej oczekiwany tytuł kolejnych miesięcy. Wypowiedź padła w podcaście The Iron Lords.

Internauci na forum Reddit podejrzewają, że menedżer miał na myśli Forzę Horizon 5. Zgodnie z obrazkami, które niedawno wyciekły z rzekomej prezentacji dla twórców gier, nowa odsłona wyścigowej serii od Playground Games zabierze nas do wyczekiwanej przez fanów Japonii. Wciąż są to jednak niepotwierdzone informacje.

microsoft_zaskoczy_2
Wygląda na to, że lewostronny ruch zostaje po Forza Horizon 4

Po przejęciu firmy ZeniMax, studio Machine Games staje się członkiem rodziny Microsoftu, więc niektórzy trzymają kciuki również za kolejną część Wolfenstein.

Jeśli chodzi o zapowiedziane gry na pozostały okres 2021 roku, to najprawdopodobniej najbardziej oczekiwanym tytułem Microsoftu jest Halo Infinite. Produkcja wygląda już znacznie lepiej, więc niewykluczone, że wkrótce poznamy ostateczną datę premiery.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami