Loop Hero - ekwipunek i niszczenie przedmiotów

Przerabianie na zasoby.

Przedmioty w Loop Hero zdobywamy niemal bez przerwy - głównie za pokonywanie wrogów. Niektóre przedmioty są oczywiście lepsze od innych, ale wszystkie, których nie wyposażymy, zostaną potem zniszczone.

Nasz plecak ma wymiary 3 x 4 pola. Kiedy wypełnimy ekwipunek, to ostatni przedmiot (1), znajdujący się w dwunastym polu, zostanie zniszczony, kiedy tylko zdobędziemy nowy przedmiot.

ekwipunekj

Co ważne - w takim wypadku zasoby pochodzące ze zniszczenia przedmiotu trafią do naszej sakwy na zasoby. Później wykorzystujemy te zasoby na przykład do budowy nowych struktur w obozie.

Im lepszy przedmiot, tym lepsze zasoby otrzymamy z jego zniszczenia. Dlatego jeśli wiemy, że za moment chcemy wrócić do obozu, ale mamy w plecaku jeszcze jakieś magiczne (kolorowe, nie szare) przedmioty, przesuńmy je na koniec plecaka, do ostatnich pól. Szybciej zostaną wtedy zniszczone.

Jeśli zginiemy, stracimy wszystkie zasoby i nie będziemy mogli ich wykorzystać.

Następnie: Loop Hero - jak odblokować hełm i inne sloty

Spis treści: Loop Hero - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Loop Hero - kamienie, góry, lasy: jak ustawiać otoczenie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami